Příběh s dobrým koncem! Moment navázal spolupráci s Accace

13.09.2019

Máme pro Vás první příběh s dobrým koncem. Společnost Accace díky spirálácké Dobromile navázala konkrétní spolupráci s MOMENT Charity Shops, sítí dobročinných second-handů.

MOMENT ČR je obecně prospěšná společnost, která prostřednictvím provozu sítě dobročinných obchodů pod názvem MOMENT charity shops finančně podporuje další neziskové organizace. Jejich fungování je postaveno na principu dárcovství a prodeje použitého oblečení a dalších věcí z domácností našich spoluobčanů. Accace se s Momentem díky Dobromile domluvilo na umístění sběrného koše na nošené oblečení v sídle společnosti v Ostravě. Věříme, že takových příběhů dokonané spolupráce bude díky Dobromile jen a jen přibývat, proto i vy podpořte organizaci, která je Vašemu srdci nejblíže. Možnost podpory vybrané organizace mají nejen firmy, ale i jednotlivci.

Co je Accace a co dělají?

Z lokální účetní firmy s 34 zaměstnanci vyrostli v inovativního poskytovatele komplexních poradenských a BPO služeb. Zaměstnávají více než 600 profesionálů a mají přes 2 000 klientů po celém světě. Jejich posláním nejsou jen finanční úspěchy, ale také zanechávání pozitivních stop v okolním světě. Strategie tak necílí jen na zisky, ale také na podporu potřebným a ochranu přírody - proto podporují více menších i větších projektů ze sociální sféry, z oblasti zdravotnictví, vzdělávání, ochrany životního prostředí i lidských práv.

Máme radost a děkujeme, že Accace podpořilo finančně i rozvoj Spirály a hlavně těchto společensky prospěšných aktivit.

A ještě jedna dobrá zpráva na konec, která se k nám od Momentu dostala! 

Firma Accace přislíbila další umístění sběrného koše a to v Brně.