Nabídka
Catering Ostrava


Catering s porcí dobra navíc! Nášup od Spirály

Nabízíme občerstvení na rauty, firemní akce, coffee break, vzdělávácí akce, konference i rodinné oslavy. Jsme schopni zajsitit akce do 200 osob.

  • Dovoz na místo v konání v rámci Ostravy od 1500 Kč zdrama
  • Nachystání cateringu na místě konání
  • Možnost zapůjčení nádobí
  • Možnost objednat si jednorázové EKO nádobí - myslíme na přírodu!
  • Poskytnutí obsluhy na Vaší akci po domluvě

Vytvoříme Vám individuální nabídku dle Vašich představ. Vše společně s Vámi promyslíme, podělíme se o naše zkušenosti a uděláme vše pro to, ať to máte "bez práce". :)

Trpíte nějakou alergií nebo nejíte maso?
Myslíme i na Vás! Můžeme Vám nabídnout vegetariánský catering nebo zajistit bezlepkové, bezlaktozové domácí dezerty a také chlebíčky.

A skvělá zpráva! Poskytujeme náhradní plnění.

Naše cateringové služby je možné poskytovat v režimu náhradního plnění pro firmy dle § 81 odst.2, zákona č.435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Proč catering právě od Spirály?
Ve Spirále podporujeme lidi s duševním onemocněním. Zvyšujeme jejich uplatnitelnost v běžném životě a snižujeme důsledky jejich nemoci. Poskytujeme jim sociální služby a zaměstnáváme je v chráněných podmínkách. A právě tito lidé pro Vás chutné jídlo připravují pod vedením skvělého šéfkuchaře a garanta celého cateringu - našeho guru Pepy.

Objednáním cateringu podporujete nejen zaměstnávání lidí se zdravotním postižením v oblasti cateringu, ale také v oblasti šicí dílny, údržby zelně, úklidu, cvičné kavárny a administrativy. Zároveň také podporujete sociální služby Spirály, které nabízíme klientům s duševním onemocněním.