Poptávka
Kreativní materiál pro Spiráláky


Darujte kreativní materiál pro Spiráláky

Spirála je obecně prospěšnou společností, ve které se lidé s duševním onemocněním mohou socializovat a vytvářet v rámci terapie výtvarná díla. Cílem aktivity je procvičit jemnou motoriku, navázat kontakt s ostatními uživateli, rozvíjet a upevňovat se v komunikaci s lidmi a rozvíjet kreativní myšlení. Uživatelé potřebují pro svoji práci zejména následující kreativní materiál, který upotřebí v rámci pracovní rehabilitace v sociálně terapeutické dílně:

stojany, korálky, bižuterní komponenty, lepidla a laky, štětce, barvy (akrylové, vodové, olejové, na textil), křídy, pastelky, fixy, razítka, pastely, tužky, voskovky, papíry, hobby drátky, inkousty, bavlněné látky, knoflíky, vlny, bavlnky, nitě a další.

Poptávaný materiál využijí nejen uživatelé služeb sociální rehabilitace a sociálně terapeutické dílny, ale i.naši zaměstnanci v šicí dílně.

Posláním obecně prospěšné společnosti Spirála je zvýšení uplatnitelnosti lidí s duševním onemocněním v běžném životě a zmírnění stigmatizace duševního onemocnění.

Děkujeme Vám za Vaše nabídky formou dárcovství.